Left Banner

Left Banner

Dekoratyvinė pagalvėlė „Baltažiedė“

29,99 €
Su mokesčiais

Dekoratyvinė pagalvėlė „Baltažiedė“ – tai žaisminga, apvali, baltą gėlės žiedą primenanti rankų darbo pagalvėlė, numegzta pirštais (be virbalų).  Jai numegzti sunaudota 0,5 kg 26 mikronų vilnos sluoksnos siūlų. Pagalvėlės mezgamos pagal užsakymus. 

Jei norite greitų interjero pokyčių namuose, pradėkite nuo pagalvėlių.

Spalva: balta

Skersmuo: 40 cm

Sudėtis: 100% vilna

Vidinė pagalvėlė: 100% medvilnė, užpildas 100% poliesteris

Gamyba: 3-5 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Kiekis

Paskutinė prekė

Dekoratyvinė pagalvėlė „Baltažiedė“– puiki interjero detalė, leisianti pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai  ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Baltos spalvos pagalvėles lengva priderinti. Jos turėtų arba susilieti su baldų spalva arba kontrastuoti. 

Kaip pačiam nusimegzti pagalvėlę „Baltažiedė“?

Pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų.  40 cm skersmens pagalvėlei reikės 0,5 kg baltų vilnos siūlų, kurių nusipirkti galite čia: https://bit.ly/3GMNtM3          

ir 30 cm skersmens apvalios baltos vidinės pagalvėlės. Ją įsigyti galite čia: https://bit.ly/3CEH5nw           

Prieš pradėdami megzti, visą reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Siūlai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 9 akių pynutės. Akies dydis 8 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 7 eiles. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį kryptimi iš vidaus į išorę. Perkiškite siūlą dar kartą per pirmąsias dvi akis, nuo kurių pradėjote. Tai padės susiformuoti dailiam gėlės žiedui. Tada švelniai sutraukite akis kuo arčiau viena kitos. Darbinio siūlo galiuką paslėpkite apsukdami apie vidines mezginio akis ir iš išorės nematomoje vietoje keliolika kartų pabaksnokite sausam vėlimui skirta adata. Atplėšę nedidelį vilnos sluoksnos gabaliuką, perlenkite jį pusiau ir įkiškite į pagalvės centrą. Viduriuką pritvirtinkite jo kraštus pabadydami sausam vėlimui skirta adata. Štai dekoratyvinė pagalvėlė „Baltažiedė“ baigta.

Kibkite į darbą ir susikurkite jaukias interjero puošmenas savomis rankomis. Beje, tai ir puiki rankų darbo dovana jums brangiai moteriai bet kuria progaǃ

 

Kodėl naudinga išmokti megzti pirštais?

Mokslininkų įrodyta, kad mezgimas yra toks pats efektyvus streso paleidimo būdas kaip ir mankšta ar pasivaikščiojimas gryname ore. Mezgant šiais storais vilnoniais siūlais virbalai nereikalingi. Galima megzti plikomis rankomis. Pirštų galuose esantys nervai yra susiję su smegenų dalimi, reguliuojančia žmogaus psichiką ir vidaus organų veiklą. Megzdami pirštais mes itin stipriai masažuojame juose esančius jutimo receptorius taip sumažindami psichologinę įtampą.

Ilgesnį laiką trunkantis švelnios ir minkštos vilnos sluoksnos lietimas, mezginio akių formavimas ir glostymas suteikia daug malonių pojūčių ir gerų emocijų. O rezultatas dar ilgą laiką džiugins širdį ir įkvėps kūrybai.  

Na, o jeigu stinga laiko, noro ar dar kažko, užsisakykite ją pas mus.

: SYVPA001
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos