Left Banner

Left Banner

Pakabukas raktams „Savas”

5,99 €
Su mokesčiais

Pakabukas raktams „Savas”– tai standžiu ir tvirtu nėrimo raštu nertas, rankų darbo trispalvis pakabukas raktams, pagamintas iš kokybiškų, 100 % medvilnės siūlų. Prie norimo daikto pritvirtinimas metaliniu užsegimu. Tai originalus ir išskirtinis, tautinio tapatumo suteikiantis aksesuaras. 

Išmatavimai: 4 cm x 3,5 cm.

Sudėtis: 100 % medvilnės siūlai, metalinis užsegimas.

Užpildas: sintepono granulės.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Pakabukas raktams „Savas” – tai kokybiškas, rankų darbo tautinis aksesuaras, tinkamas ir vaikams, ir suaugusiems. Jį galima nešioti prisegus prie namų ar automobilio raktų, kuprinės, rankinės, striukės ar sportinio drabužio užtrauktuko. Tai gali būti ir jauki lauktuvių dovanėlė vykstant pas užsienyje gyvenančius artimuosius ar grįžtant iš Lietuvos, svečioje šalyje likusiam namiškiui parvežta miela smulkmena.

Priežiūra: esant būtinybei, pakabuką raktams galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus medžiagine servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, o jos išmatavimai gali svyruoti kelių milimetrų diapazone.

: SYVU001
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos