Left Banner

Left Banner

Lietuviška peteliškė „Vardan tos”

Lietuviška peteliškė „Vardan tos”

16,00 €
Su mokesčiais

Lietuviška peteliškė „Vardan tos” – tai standžiu ir tvirtu nėrimo raštu nerta, rankų darbo trispalvė peteliškė, pagaminta iš kokybiškų, 100 % medvilnės siūlų. Užsegama žalios spalvos reguliuojamu užsegimu, kuris leidžia pasirinkti norimą kaklo apimtį, ir metaline sagtele. Tai savitumo, originalumo ir tautinio tapatumo suteikiantis aksesuaras. Prekė itin tinkama dovanoti valstybinių švenčių progomis. Ji mėgstama užsienyje gyvenančių tautiečių.

Išmatavimai: 11 cm x 4,5 cm.

Sudėtis: 100 % medvilnės siūlai, reguliuojamas užsegimas, metalinė sagtelė.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis

Lietuviška peteliškė „Vardan tos” – tai kokybiškas, rankų darbo tautinis aksesuaras vaikams ir suaugusiems. Aksesuaras tinkamas nešioti valstybinių švenčių progomis, dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar šokių šventėse, vykstant į užsienio valstybes atstovauti Lietuvai. Taip pat jomis dera puoštis giedant valstybės himną Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, dalyvaujant liaudiškos muzikos ir šokių konkursuose, vykstant į užsienį koncertuoti su meno kolektyvais ar kitomis bendruomenėmis. 

Prekė pas jus atkeliaus gražiai supakuota dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti vardadienio, gimtadienio, valstybinių švenčių, pirmojo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga. Tai ir puiki lauktuvių dovana svečioje šalyje likusiam namiškiui.

Priežiūra: esant būtinybei, peteliškę galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus medžiagine servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, o jos išmatavimai gali svyruoti kelių milimetrų diapazone.

: SYVU001
Paskubėkite! Tik 4 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos