Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Medinė sviestinė
  • Išparduota

Sviestinė „3D kubas”

45,00 €
Su mokesčiais

Sviestinė „3D kubas” – tai stilingas, išskirtinio trimačio dizaino, vienetinis rankų darbo gaminys, skirtas sviesto laikymui ir estetiškam jo patiekimui.  Sviestinę sudaro 2 dalys: pagrindas ir 3D antvožas. Pagrindas pagamintas iš klevo medienos, o antvožas – iš trijų rūšių skirtingos spalvos medienos, kurių derinys gamybos procese ir leidžia išgauti trimatį vaizdą.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Pagrindo išmatavimai: 17,5 cm x 14 cm x 1 cm.

Antvožo išmatavimai:  14,5 cm x 11 cm x 7 cm.

Mediena: klevas, ąžuolas, raudonmedis.

Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų. 

Pakuotėjė 1 vnt.

Kiekis

Išparduota

Sviestinė „3D kubas” – tai ne tik praktiškas virtuvės reikmuo, bet ir prabangi, stilingų ir jaukių namų interjero detalė, virtuvės puošmena. Medinė sviestinė ne tik išlaikys ilgiau sviestą šviežią, bet ir papuoš jūsų stalą. Ši sviestinė priklauso vienetinių prekių kategorijai. Antros tokios nerastumėte net ir išmaišę visą pasaulį. Tinkamai prižiūrima, sviestinė tarnaus jums ilgus metus. Ši prekė puiki dovana kiekvienų namų šeimininkui, vertinančiam originalumą, išskirtinius bei vienetinius,  kokybiškus, namų apyvokos reikmenis.

Priežiūra: sviestinę lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama ją plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama antvožą ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie 3D medinių gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

: SYV0025
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos