Left Banner

Left Banner

Medinė gėrimų dėžutė „Žiemos šventės“

Medinė gėrimų dėžutė „Žiemos šventės“

15,00 €
Su mokesčiais

Medinė gėrimų dėžutė „Žiemos šventės“ - pagaminta iš 3 mm beržo faneros, su graviruotomis snaigėmis ir užrašu „Linksmų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų“. Tai puikus ir originalus aksesuaras, kuriame idealiai tilps kalėdinio vyno ar kito tauriojo gėrimo butelis. Medinė dėžutė viršuje turi apvalios formos laikiklį, kurio pagalba patogiai transportuosite bei įteiksite dovaną artimiesiems, draugams ar kolegoms, šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.

Užrašas: „Linksmų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų“.

Sudėtis: 3 mm beržo fanera.

Dydis: aukštis 44,3 cm, plotis 8,5 cm.

Talpa: standartinis vyno butelis.

Gamybos terminas: 1-3 d.d.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis

Medinė gėrimų dėžutė „Žiemos šventės“ pasitarnaus kaip originali šventinė vyno ar kito gėrimo pakuotė, kurioje patogu ne tik dovanoti, bet ir saugoti tauriuosius gėrimus. Mėgstamo, kolekcinio ar tiesiog gardaus gėrimo įteikimas medinėje pakuotėje ne tik pademonstruos sveikinančiojo išradingumą, bet ir suteiks dovanos gavėjui ilgalaikę naudą. Laikomas medinėje dėžėje vynas ar kitas šventinis gėrimas išaugos savo pirmines charakteristikas, medinė pakuotė apsaugos gėrimą nuo saulės spindulių, neleis oksiduotis, prarasti kokybės ir skonio savybių.

Šventinis medinės dėžutės apipavidalinimas  - graviruotos snaigės, eglutės formos aplikacijos ir graviruotas užrašas „Linksmų šv. Kalėdų ir Naujųjų metų“ suteiks dovanai šventiškumo ir asmeniškumo. Originali medinė gėrimų dėžutė „Žiemos šventės“ papuoš šventinį stalą, šiltais prisiminimais pagyvins namų interjerą, įprasmins jaukias gyvenimo akimirkas ir švenčių tradicijas. 

: SYVE001
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos