Left Banner

Left Banner

Padėkliukai „Gamtos raštas“

Padėkliukai „Gamtos raštas“

3,03 €
Su mokesčiais

Padėkliukai „Gamtos raštas“ – tai kokybiški ir dailūs stalo aksesuarai, pagaminti iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros. Gamtos raštai išpjaustyti lazeriu. Galima rinktis iš 4 spalvų. 

Skersmuo: 10 cm 

Storis: 0,3 cm

Spalvos: 4 pasirinkimai –  natūrali (nedažyta), šviesiai ruda (beicas), tamsiai ruda (beicas), pilka (dažai)

Mediena: beržo fanera

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 1 vnt.

Gamybos terminas: 1-3 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Padėkliukai „Gamtos raštas“ gaminami 4 neutralių spalvų, kurias nesunkiai priderinsite prie įvairaus dizaino baldų. Šie padėkliukai – jaukiam pabuvimui prie arbatos puodelio su pačiais brangiausiais jums žmonėmis.

Ilgas aprašymas

Padėkliukų spalvos : Natūrali (nedažyta)
Kiekis

Padėkliukai „Gamtos raštas“ – dovana subtilaus skonio savininkams

Kai ieškoma originalios, praktiškos ir stebinančios dovanos, dažnai kyla klausimas: o kas iš tiesų – originali dovana? Atsakymas paprastas – svarbu žinoti jums brangaus žmogaus pomėgius ir poreikius bei, atsižvelgiant į tai, prisiminti, jog geriausios dovanos požymis yra natūralumas ir paprastumas. Mediniai padėkliukai – ir paprasta, ir labai originali dovana. Jie gali draugiškai keistis su lininėmis ar megztomis staltiesėmis ir namuose kurti vis skirtingą nuotaiką.

Gamtos žaismas ant jūsų šventinio stalo

Paprastai kiekvienuose namuose galima rasti staltiesėlių, kuriomis įvairiomis progomis puošiamas stalas. Padėkliukai „Gamtos raštas“ primenantys žmogaus ir gamtos vienybę, padėti ant staltiesės, suteiks savitą žaismingumą bet kuriam stalui. Ant padėkliukų, pagamintų iš aukštos kokybės natūralios beržo medienos faneros, padėjus kavos ar arbatos puodukus, sukuriamas žaismės bei jaukumo pojūtis. Ar tai būtų gimtadienis, vardo diena ar šventinis pasisėdėjimas ypatinga jums proga, šie padėkliukai bus tinkamas stalo dekoras. 

Be kita ko, šie 4 skirtingų spalvų padėkliukai lengvai derinami prie įvairaus stiliaus baldų. Spalvos skleidžia savitą ilgesį, ramybę ir kartu žaismingą savitumą. Gamtos raštus atvaizduojantys padėkliukai, ant kurių jaukiai garuos šventinė arbata ar kava, nepaliks abejingo nė vieno šventės dalyvio. 

Visus mūsų medinius padėkliukus rasite čia: https://bit.ly/3E3B9p5

: SYVDAP017
Paskubėkite! Tik 10 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos