Pjaustymo lentelė „Ąžuolas” S

12,00 €
Su PVM

Pjaustymo lentelė „Ąžuolas” S – tai kokybiškas ir ilgaamžis rankų darbo gaminys, pagamintas iš natūralios, lietuviškos ąžuolo medienos. Lentelė papuošta natūralios odos rankenėle. Gaminys skirtas maisto gaminimui. Pjaustymo lentelė „Ąžuolas” S ne tik taps puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks jaukumo bei natūralumo jūsų interjerui.

Išmatavimai: 20 cm x 15 cm x 2 cm.

Mediena: ąžuolas.

Rankenėlė: natūrali oda.

Pakuotėjė 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Pjaustymo lentelė „Ąžuolas” S – kokybiškas ir praktiškas namų apyvokos reikmuo pagamintas iš neklijuoto, išilginio medžio. Ji išsiskiria savo ilgaamžiškumu, patvarumu, puikia forma, patogumu naudojant, saugumu, lengva priežiūra. Dailiai įterpta natūralios odos rankenėlė lentelei suteikia puošnumo.

Priežiūra: pjaustymo lentelę lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama ją plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama pjaustymo lentelės paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių pjaustymo lentelių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3c7FrOf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

0033