Pjaustymo lenta „3D laiptukai”

64,99 €
Su PVM

Pjaustymo lenta „3D laiptukai” – tai išskirtinio trimačio dizaino, unikalus, rankų darbo gaminys, skirtas maisto gaminimui ir serviravimui. Pagaminta iš klijuoto, statmeno medžio.  Gamybai panaudota trijų rūšių natūrali mediena. Pjaustymo lentos išskirtinumą garantuoja kaskart vis kitaip panaudotas trijų medienų derinys. Gaminant tokiu būdu, neįmanoma pagaminti antro identiško gaminio. Pjaustymo lenta „3D laiptukai” neabejotinai taps puikia jūsų pagalbininke ir virtuvės puošmena.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt prabangos prekių kategorijai.

Skersmuo: 30 cm.

Aukštis: 3 cm.

Mediena: klevas, ąžuolas, raudonmedis.

Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų.

Pakuotėjė 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Pjaustymo lenta „3D laiptukai” pagaminta iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Tokiu būdu pagamintos lentos tausoja peilius, ant jų nelieka pjūvių žymių, jos mažiau „įgeria“ kvapus ir yra tvirtos bei ilgaamžės. Pjaustymo lenta gali būti ne tik puiki pagalbininkė virtuvėje, bet ir stalo puošmena. Tuo pačiu metu ją galima naudoti ir kaip pjaustymo lentą, ir kaip serviravimo padėklą. 

Iš prabangios ir tvirtos medienos pagaminta apvali pjaustymo lenta-serviravimo padėklas yra puiki dovana įkurtuvių, gimtadienių, jubiliejų ar bet kokia kita proga. Kokybiška, praktiška ir prabangi dovana nudžiugins bet kurių namų šeimininką ar šeimininkę. Tinkamai prižiūrima, pjaustymo lenta tarnaus jums ilgus metus.

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama ją plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama pjaustymo lentos paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie 3D medinių pjaustymo lentų-serviravimo padėklų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

0026