Medinis serviravimo padėklas „Raudonmedžio sukutis"

64,99 €
Su PVM

Medinis serviravimo padėklas „Raudonmedžio sukutis" -stilingas, dvipusis medinis serviravimo padėklas, pagamintas iš prabangios raudonmedžio  (klijuoto, išilginio medžio). Padėklą sudaro du mediniai apskritimai, sutvirtinti guoliniu mechanizmu, kuris leidžia padėklui suktis. Šios funkcijos pagalba galima dalintis vaišėmis su prie stalo sėdinčia svečių kompanija, sukant serviravimo padėklą ratu į bet kurią pusę. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt prabangos prekių kategorijai.

Padėklo dalių dydžiai: viršutinė dalis  – 32 cm x 2,5 cm; apatinė dalis – 20 cm x 2 cm; bendras aukštis – 5,5 cm.

Mediena: raudonmedis.

Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų. 

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Medinis serviravimo padėklas „Raudonmedžio sukutis" – tai ne tik praktiškas maisto serviravimo įrankis, bet ir prabangi, stilingų ir jaukių namų interjero detalė. Dėl savo funkcionalumo ypač mėgiamas svetingų šeimininkų, nes leidžia patogiai dalintis maistu su šeimos nariais, svečiais ar artimų draugų kompanija, sėdinčia prie bendro vaišių stalo.

Iš prabangios raudonmedžio medienos pagamintas serviravimo padėklas yra puiki dovana įkurtuvių, gimtadienių, jubiliejų ar bet kuria kita proga. Kokybiška, praktiška ir prabangi dovana, nudžiugins bet kurių namų šeimininką  ar šeimininkę.

Priežiūra: rekomenduojama valyti drėgna šluoste, ir laikas nuo laiko impregnuoti maistiniu aliejumi. Jis paryškina medžio spalvą ir neleidžia vandeniui patekti į medį. Vengti plauti po tekančiu vandeniu, kad į guolius nepatektų drėgmė. Plačiau apie medinių besisukančių serviravimo padėklų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fHKcyX

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

0020