Mediniai padėkliukai „3D kubas”

37,99 €
Su PVM

Mediniai padėkliukai „3D kubas” – tai išskirtinio trimačio dizaino, unikalūs, rankų darbo gaminiai, skirti šventiniam stalo serviravimui ir kasdieniam naudojimui. Gaminys pagamintas iš trijų rūšių medienos, naudojant specialią 3D technologiją. Tai ne tik kokybiškas ir praktiškas gaminys, bet ir prabangi, stilingų ir jaukių namų interjero detalė. Šie padėkliukai išsiskiria originaliu dizainu, puikia forma, patvarumu, patogumu naudojant, saugumu ir lengva priežiūra. Komplektą sudaro 6  padėkliukai ir stovelis.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt prabangos prekių kategorijai.

Išmatavimai: 11 cm x 11 cm x 1 cm.

Mediena: klevas, ąžuolas, raudonmedis.

Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų. 

Pakuotėjė 6 vnt., stovelis.

Kiekis
Išparduota

Mediniai padėkliukai „3D kubas” pagaminti iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Padėkliukų išskirtinumą garantuoja kaskart vis kitaip panaudotas trijų medienų derinys. Mediniai padėkliukai „3D kubas” neabejotinai taps puikiais jūsų kavos ar arbatos gėrimo ceremonijų dalyviais.

Tai puiki dovana sau ir artimiesiems įkurtuvių, gimtadienių ar bet kuria kita proga. Kokybiška, praktiška ir prabangi dovana nudžiugins bet kurių namų šeimininką ar šeiminikę. Tinkamai prižiūrimi, mediniai padėkliukai tarnaus jums ilgus metus. 

Priežiūra: medinius padėkliukus lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama juos plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama padėkliukų paviršius ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie 3D medinių gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

 

0013