Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

  • Nauja

Dėžutė gėrimams „Linksmų Kalėdų“

23,10 €
Su PVM

Dėžutė gėrimams „Linksmų Kalėdų“ – pagaminta lazeriu tiksliai ir kokybiškai išpjaunant dėžutės ir jos dekoro detales iš beržo faneros. Tamsiai rudos spalvos dėžutė papuošta šviesiomis snaigėmis ir graviruotu užrašu „Marry Christmas“. Tai puikus ir originalus aksesuaras, kuriame idealiai tilps kalėdinio vyno ar kito tauriojo gėrimo butelis. Medinė dėžutė viršuje turi ovalios formos rankenėlę, kurios pagalba patogiai transportuosite bei įteiksite dovaną artimiesiems, draugams ar kolegoms šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.

Išmatavimai: 9,6 cm x 9,6 cm x 40 cm.

Sudėtis: beržo fanera.

Pagaminta: Lietuvoje.

Gamybos terminas: 1-4 d. d.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis

Dėžutė gėrimams „Linksmų Kalėdų“ pasitarnaus kaip originali šventinė vyno ar kito gėrimo pakuotė, kurioje patogu ne tik dovanoti, bet ir saugoti tauriuosiuos gėrimus. Mėgstamo, kolekcinio ar tiesiog gardaus gėrimo įteikimas medinėje pakuotėje ne tik pademonstruos sveikinančiojo išradingumą, bet ir suteiks dovanos gavėjui ilgalaikę naudą. Laikomas medinėje dėžėje vynas ar kitas šventinis gėrimas išaugos savo pirmines charakteristikas, medinė pakuotė apsaugos gėrimą nuo saulės spindulių, neleis oksiduotis, prarasti kokybės ir skonio savybių.

Šventinis medinės dėžutės apipavidalinimas – snaigių formos aplikacijos ir graviruotas užrašas „Marry Christmas“ suteiks dovanai šventiškumo ir asmeniškumo. Originali rankų darbo dėžutė gėrimams papuoš šventinį stalą, šiltais prisiminimais pagyvins namų interjerą, įprasmins jaukias gyvenimo akimirkas ir švenčių tradicijas. 

SYVSMX019