Pjaustymo lenta „Ąžuolas”

41,99 €
Su PVM

Pjaustymo lenta „Ąžuolas” – tai unikalus, ilgaamžis rankų darbo gaminys, pagamintas iš natūralios ąžuolo medienos. Gaminys skirtas maisto gaminimui ir stalo serviravimui. Kiekviena pjaustymo lenta yra vienintelė, nes kiekviena kopija yra unikalus rankų darbas. Gaminant tokiu būdu, neįmanoma pagaminti antro identiško gaminio. Pjaustymo lenta „Ąžuolas”  ne tik taps puikia jūsų pagalbininke virtuvėje, bet ir suteiks jaukumo bei natūralumo jūsų stalui.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt prabangos prekių kategorijai.

Išmatavimai: 26 cm x 22 cm x 3 cm.
Mediena: ąžuolas.
Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų. 
Pakuotėjė 1 vnt.
Kiekis
Išparduota

Pjaustymo lenta „Ąžuolas” pagaminta iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Tokiu būdu pagamintos lentos tausoja peilius, ant jų nelieka pjūvių žymių, jos mažiau „įgeria“ kvapus ir yra tvirtos bei ilgaamžės. Tinkamai prižiūrima, pjaustymo lenta tarnaus jums ilgus metus. Pjaustymo lenta gali būti ne tik puiki pagalbininkė virtuvėje, bet ir stalo puošmena. Tuo pačiu metu ją galima naudoti ir kaip pjaustymo lentą, ir kaip serviravimo padėklą. Tai puiki dovana sau ir artimiesiems bet kokia proga.

Priežiūra: pjaustymo lentą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama ją plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama pjaustymo lentos paviršių ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie medinių gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

SYV0015