Mediniai padėkliukai „3D šešėliai”

39,99 €
Su PVM

Mediniai padėkliukai „3D šešėliai” – tai išskirtinio trimačio dizaino, unikalūs rankų darbo gaminiai, skirti tiek šventiniam stalo serviravimu, tiek ir kasdieniam naudojimui. Padėkliukai pagaminti iš trijų rūšių medienos, naudojant specialią 3D technologiją. Tai ne tik praktiškas ir kokybiškas gaminys, bet ir prabangi stilingų ir jaukių namų interjero detalė.  Šie padėkliukai išsiskiria originaliu dizainu, puikia forma, patvarumu, patogumu naudojant, lengva priežiūra. Komplektą sudaro 6  padėkliukai ir stovelis.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt prabangos prekių kategorijai.

Išmatavimai: 11 cm x 11 cm x 1 cm.

Mediena: klevas, ąžuolas, raudonmedis.

Klijai: vokiški D4 vienkomponenčiai, sertifikuoti pagal EN 71/3. Be tirpiklių, be formaldechido priedų. 

Pakuotėjė 6 vnt., stovelis.

Kiekis
Išparduota

Mediniai padėkliukai „3D šešėliai” pagaminti iš skersai pjautos ir klijuotos medienos. Padėkliukų išskirtinumą garantuoja kaskart vis kitaip panaudotas trijų medienų derinys. Mediniai padėkliukai „3D šešėliai” neabejotinai taps puikiais jūsų kavos ar arbatos gėrimo ceremonijų dalyviais.

Tinkamai prižiūrimi, mediniai padėkliukai tarnaus jums ilgus metus. Tai puiki dovana sau ir artimiesiems kiekviena proga.

Priežiūra: medinius padėkliukus lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama juos plauti rankomis po tekančiu vandeniu. Galima naudoti indų ploviklį. Nuplovus gerai nusausinti. Neplauti indaplovėje. Keletą kartų per metus rekomenduojama padėkliukų paviršius ištepti maistiniu aliejumi. Plačiau apie 3D medinių gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/34cFu6Z

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

SYV0012