Left Banner

Left Banner

  • −10%
Raudona pasukta macrame virvė
  • −10%

Raudona pasukta macrame virvė

8,10 €
9,00 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Raudona pasukta macrame virvė – tai 3 mm storio, 1 gijos, šiek tiek pasukta medvilninė virvė. Ji pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvė tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti. 

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: raudona

Storis: 3 mm

Ilgis: 150 m

Rūšis: pasukta (1 gija)

Svoris: 0,5 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji raudonos macrame virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

d. val. min. sek.
Kiekis

Raudona pasukta macrame virvė prekyboje atsirado prieš pat šių metų Kalėdas. Jos spalvą jau spėta "pakrikštyti" kaip kalėdinė raudona. Ji puikiai dera su kitomis dviem tradicinėmis Kalėdų spalvomis: natūralia balta ir žalia.

Kalėdinės macrame virvės

Pastaruoju metu macrame rankdarbiai sparčiai populiarėja. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad jis sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams. 

Talentingi macrame gaminių kūrėjai-meistrai iš šios paprastutės virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius. Pradedant stalo padėkliukais ar sapnų gaudyklėmis ir baigiant lopšiais kūdikiams, šviestuvais ir baldais. 

Kitų spalvų pasuktas macrame virvutes rasite čia: https://bit.ly/3Ic6sR8

: SYVZV053
Paskubėkite! Tik 7 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: