Left Banner

Left Banner

  • −10%
Žalios spalvos macrame virvė
  • −10%

Žalios spalvos macrame virvė

8,10 €
9,00 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Žalios spalvos macrame virvė – tai 3 mm storio medvilninė virvė, sukta iš 3 gijų. Ji pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos ir draugiškos aplinkai, nes biologiškai skaidžios. Ši virvė tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti. 

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: žalia

Storis: 3 mm

Ilgis: 140 m

Rūšis: sukta (3 gijos)

Svoris: 0,5 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji žalios macrame virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

d. val. min. sek.
Kiekis

Žalios spalvos macrame virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Labiausiai šiuo metu paplitęs – macrame rankdarbių kūrimas. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad ir šis amatas sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams. 

Kur galima panaudoti žalios spalvos macrame virvę?

Macrame gaminių kūrėjai iš šios paprastutės virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo gaminius. Pradedant žaisliukais kalėdinei eglutei, stalo padėkliukais ir baigiant užuolaidomis, šviestuvais ir baldais. Tai beribė erdvė kiekvieno kūrybiškumui ir fantazijai pasireikšti.

Eglutės žaisliukai

Vienas gražiausių paruošiamųjų kalėdinių darbų – eglutės puošimas. Atsidarę savo žaisliukų saugyklas, dažnai pagalvojate, kad būtų visai ne pro šalį atnaujinti. Kažkas sudužo, kažkas prastai atrodo. Atsinaujinti, žinoma, reikia, tačiau tam nebūtina tuojau pat bėgti į parduotuvę ir pirkti naujus. Geriau pasiimkite išsirinktą macrame virvutę, žirkles, pasiraitokite rankoves ir pasidarykite žaisliukus patys. Nepamirškite į šį procesą įtraukti ir vaikus. Belaukiant Kalėdų tai gali tapti puikiu sekmadieniniu užsiėmimu visai šeimai. Pačių pasidarytais žaisliukais papuošta Kalėdų eglė suteiks daugiau džiaugsmo širdžiai ir jaukumo namams. Iš macrame virvės pagamintus žaisliukus galima panaudoti ir pakuojant kalėdines dovanas. 

Žalios spalvos macrame virvė puikiai dera su kitomis dviem tradicinėmis Kalėdų spalvomis: natūralia balta ir raudona.

Makrame virvutė

Kitų spalvų suktas macrame virvutes rasite čia: https://bit.ly/3hZ1r3P

: SYVZV029
Paskubėkite! Tik 100 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos