Left Banner

Left Banner

Sniego baltumo medvilninė virvė

Sniego baltumo medvilninė virvė

13,99 €
Su mokesčiais

Sniego baltumo medvilninė virvė – tai sukta 3 mm storio, sniego baltumo (balintos) spalvos  virvė. Ji pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos ir draugiškos aplinkai, nes biologiškai skaidžios. Ši virvė labiausiai tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti. Talentingi macrame gaminių kūrėjai iš šios paprastutės virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius. Pradedant stalo padėkliukais ar rankinėmis ir baigiant lopšiais kūdikiams, šviestuvais ir baldais. 

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: sniego baltumo (balinta)

Storis: 3 mm

Ilgis: 260 m

Rūšis: sukta (3 gijos)

Svoris: 1 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji sniego baltumo medvilninės virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Kiekis

Sniego baltumo medvilninė virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Labiausiai šiuo metu paplitęs – macrame rankdarbių kūrimas. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad ir šis amatas sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams.

Kur galima panaudoti baltą medvilninę virvę?

Yra daugybė medvilninės virvės panaudojimo būdų. Tai beribė erdvė Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai pasireikšti. Trumpai aprašysime dvi paprastesnes galimybes, kuriomis galbūt pasinaudos ir niekada nieko bendro su mazgų rišimo menu neturėję žmonės. 

Macrame virve dekoruotas stiklainis-žvakidė

Turbūt sunku įsivaizduoti šventinį stalą be jaukiai spragsinčios žvakės. Moterys, mylinčios rankdarbius ir vertinančios autentiškumą, galite papuošti savo šventinį stalą pačių pasigamintomis žvakidėmis. Tam prireiks tuščio stiklainio, macrame virvės, žirklių, laiko ir  kantrybės. Taip papuoštas stiklainis – tikrai skoningas aksesuaras ir puikiai namus pagyvinanti detalė. Kibkite į darbą ir susikurkite fantastiškas puošmenas savo šeimos šventei ar namams. Beje, tai ir nuostabi dovana kiekvienai Jus mylinčiai moteriai!

Macrame žvakidė

 

Eglutės žaisliukai

Vienas gražiausių paruošiamųjų kalėdinių darbų – eglutės puošimas. Atsidarę savo žaisliukų saugyklas, dažnai pagalvojate, kad būtų visai ne pro šalį atnaujinti. Kažkas sudužo, kažkas prastai atrodo. Atsinaujinti, žinoma, reikia, tačiau tam nebūtina tuojau pat bėgti į parduotuvę ir leisti pinigus. Geriau pasiimkite išsirinktą macrame virvutę, žirkles, kaspinus, pasiraitokite rankoves ir pasidarykite žaisliukus patys. Žaisliukai, pagaminti iš sniego baltumo suktos medvilninės virvės atrodys tarsi tikros snaigės, o jomis papuošta eglutė – nepaprasta ir paslaptinga. Šiuos žaisliukus galima panaudoti ir pakuojant kalėdines dovanas. 

 

Macrame žaisliukai eglutei

Jeigu norisi įvairiaspalvių žvakidžių ir žaisliukų, spalvotas suktas macrame virves rasite čia: https://bit.ly/3hZ1r3P

: SYVZV012
Paskubėkite! Tik 99 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos