Left Banner

Left Banner

Natūrali sukta medvilninė virvė

Natūrali sukta medvilninė virvė

15,99 €
Su mokesčiais

Natūrali sukta medvilninė virvė – tai 3 mm storio, natūralios baltos (ne balintos) spalvos, iš 3 gijų susukta virvė. Ji pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos ir draugiškos aplinkai, nes biologiškai skaidžios. Ši virvė labiausiai tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti. Talentingi macrame gaminių kūrėjai iš šios paprastutės virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius. Pradedant stalo padėkliukais ar rankinėmis ir baigiant lopšiais kūdikiams, šviestuvais ir baldais. 

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: natūrali balta

Storis: 3 mm

Ilgis: 400 m

Rūšis: sukta (3 gijos)

Svoris: 1,5 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji natūralios suktos medvilninės virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Kiekis

Natūrali sukta medvilninė virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Labiausiai šiuo metu paplitęs – macrame rankdarbių kūrimas. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad ir šis amatas sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams. 

Kur galima panaudoti medvilninę virvę?

Yra daugybė medvilninės virvės panaudojimo būdų. Tai beribė erdvė Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai pasireikšti. Štai vienas jų.

Macrame virve dekoruotas stiklainis-žvakidė

Turbūt sunku įsivaizduoti šventinį stalą be jaukiai spragsinčios žvakės. Moterys, mylinčios rankdarbius ir vertinančios autentiškumą, galite papuošti savo šventinį stalą pačių pasigamintomis žvakidėmis. Tam prireiks tuščio stiklainio, macrame virvės, žirklių, laiko ir  kantrybės. Taip papuoštas stiklainis – tikrai skoningas aksesuaras ir puikiai namus pagyvinanti detalė. Kibkite į darbą ir susikurkite fantastiškas puošmenas savo šeimos šventei ar namams. Beje, tai ir nuostabi dovana kiekvienai Jus mylinčiai moteriai!

Žvakidės

 

Jeigu norisi įvairiaspalvių žvakidžių, mūsų spalvotas suktas macrame virves rasite čia: https://bit.ly/3hZ1r3P

: SYVZV004
Paskubėkite! Tik 87 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: