Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Keramikos puodelis „Arbata“

11,00 €
Su PVM

Keramikos puodelis „Arbata“ – tai rankų darbo, keramikinis puodelis be ąselės, su išraižytu japonų kalbos žodžiu: „Arbata“. Puodelis pagamintas iš aukštos kokybės gelsvo molio ir padengtas maistine glazūra. Keramikinis puodelis ilgiau išlaikys gėrimus norimos temperatūros. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai. 

Talpa: 330 ml.

Spalva: raudona (atspalviai šiek tiek gali skirtis nuo matomų nuotraukose).

Sudėtis: gelsvas  molis, glazūra.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis
Išparduota

Keramikos puodelis „Arbata“ gali tapti bet kurios virtuvės puošmena. Jis gali puikuotis kaip patalpos dekoro dalis. Tokia puošmena harmoningai priderinta prie kitų virtuvės interjero detalių suteikia patalpai išskirtinumo ir jaukumo. Juk kiekvienas užėjęs ir pamatęs, kad virtuvėje karaliauja keramikiniai rankų darbo puodeliai, suvoks, jog šeimininkė tikrai pavaišins kažkuo ypatingai gardžiu.

Žinoma, keramikinio puodelio tikroji paskirtis ne puošti, o leisti žmogui mėgautis iš jo geriamais gėrimais. Iš jo kasdien galima mėgautis gardžia arbata ar kava. Karštomis vasaros dienomis iš puodelio su pasimėgavimu geriami gaivieji gėrimai. Karšti gėrimai šiame puodelyje ilgiau bus karšti, o šalti – ne taip greitai sušils.

Originali rankų darbo dovana 

Keramikiniai rankų darbo puodeliai – puiki dovana įvairiomis progomis. Jie praktiška dovana vestuvių, gimtadienio proga ar įkurtuvių proga. 

Tokia dovana ypač pradžiugins besižavinčius japonišku stiliumi ir savo namų interjere nevengiančius šio stiliaus detalių: popierinių arba bambukinių širmų, žemų medinių staliukų, popierinės lempos, aukso spalvos aksesuarų.

Artimajam galima tiesiog padaryti siurprizą padovanojus gražų indą, iš kurio gerdamas tikrai palydės jus gera mintimi ir šypsena. Juk siurprizą padaryti galima ne tik per šventes, bet ir bet kurią dieną. Svarbiausia, dovanoti savo artimiesiems gerą nuotaiką. 

Rankų darbo molio gaminiai – nuolat atnaujinama ir visada madinga klasika. Mėgaukitės savo mėgstamais gėrimais iš kokybiškų indų, kokiais ir laikomi keramikos puodeliai.

SYVB017