Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rankų darbo puodelis

11,00 €
Su PVM

Rankų darbo puodelis – modernaus dizaino, tamsiai raudonos spalvos, keramikinis rankų darbo puodelis su gėlės žiedeliu – pabrėžia jo savininko individualumą. Puodelis pagamintas iš aukštos kokybės gelsvo molio ir padengtas glazūra. Jis ilgai išliks kaip naujas. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai. 

Talpa: 190 ml.

Spalva: raudona, gelsva (atspalviai šiek tiek gali skirtis nuo matomų nuotraukose).

Sudėtis: gelsvas  molis, glazūra.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis
Išparduota

Rankų darbo puodelis – niekuomet nesenstanti klasika. Kiekvienas šeimos narys paprastai turi savo mėgstamą puodelį. Juk iš savojo, rodos, daug skaniau ir gerti. Dėl to norisi turėti vienetinį, unikalų ir tik savo puodelį. Atsitinka taip, kad mėgstamas puodelis sudūžta ir reikia ieškoti naujo varianto, o kartais labai naudinga puodelį tiesiog pasikeisti – kaip mažytės naujienos savo gyvenime simbolį.

Rankų darbo puodelis virtuvėje

Sodrios tamsiai raudonos spalvos puodelis su gėlės žiedu gali tapti bet kurios virtuvės puošmena. Jis gali puikuotis kaip patalpos dekoro dalis. Tokia puošmena harmoningai priderinta prie kitų virtuvės interjero detalių suteikia patalpai išskirtinumo ir jaukumo. Juk kiekvienas užėjęs ir pamatęs, kad virtuvėje karaliauja keramikiniai rankų darbo puodeliai, suvoks, jog šeimininkė tikrai pavaišins kažkuo ypatingai gardžiu.

Žinoma, keramikos puodelio tikroji paskirtis ne puošti, o leisti žmogui mėgautis iš jo geriamais gėrimais. Iš jo kasdien galima mėgautis gardžia kava. Karštomis vasaros dienomis iš puodelio su pasimėgavimu geriama šalta kava ar arbata. 

Originali rankų darbo dovana bet kokia proga

Keramikiniai rankų darbo puodeliai – originali ir išskirtinė  dovana įvairiomis progomis. Jie praktiška dovana vestuvių, gimtadienio proga. Puodelių rinkinys itin pradžiugins įkurtuvių proga. Artimajam galima tiesiog padaryti siurprizą padovanojus gražų indą, iš kurio gerdamas tikrai palydės jus gera mintimi ir šypsena. Juk siurprizą padaryti galima ne tik per šventes, bet ir bet kurią dieną. Svarbiausia, dovanoti savo artimiesiems gerą nuotaiką.

Rankų darbo molio gaminiai – nuolat atnaujinama ir visada madinga klasika. Mėgaukitės savo mėgstamais gėrimais iš kokybiškų indų, kokiais ir laikomi keramikiniai rankų darbo puodeliai.

SYVB016