Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rankų darbo kalėdinė dovana vaikui

19,99 €
Su PVM

Rankų darbo kalėdinė dovana vaikui – tai zuikio formos žaislas, skirtas vaikams nuo 0 iki 5 metų amžiaus (arba bet kokio amžiaus vaikams). Žaisliukas kokybiškas, pagamintas iš tvarių, ilgaamžių, vaikų organizmui nekenksmingų medžiagų. Viena rožinio zuikučio ausytė ir priešinga letenėlė nuspalvinta baltai. 

Rankų darbo gaminiai – tai visada puikus dovanų pasirinkimas Kalėdų proga. Ypač, jei viskas dar supakuota gražioje šventinėje pakuotėje. Tad jei ieškote dovanos savo ar artimų žmonių vaikui, šis zuikutis tikrai pradžiugins ir nepaliks abejingų.

Aukštis: 23 cm.

Spalva: rožinė, balta.

Siūlų sudėtis: 55 proc. medvilnė, 45 proc. akrilas. 

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai).

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis

Rankų darbo kalėdinė dovana vaikui - zuikio formos žaisliukas - taps geriausiu jūsų mažylio draugu ir vaikystės palydovu. O smagiausia tai, kad jums patiems nebereikės rūpintis kaip dovaną gražiai supakuoti. Žaisliukas parduodamas gražioje popierinėje dėžutėje, kurioje jis miega ant minkštučių popieriaus drožlių patalų. Dėžutė dekoruota visžalio augalo šakele ir šventiniu žaisliuku su tekstu: „Su Šv. Kalėdom“, tad dovanoti galite vos tik įsigiję.  

Pradžiuginkite savo mažylius nauju mielu draugu. 

Priežiūra: rankų darbo žaislą lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie nertų ir megztų žaislų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV128