Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Kalėdų vainikas „Miško pasaka”

24,50 €
Su PVM

Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdų vainikas „Miško pasaka” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, gilėmis, plaušiniais kaspinėliais – tikra interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

Skersmuo: 30 cm.

Svoris: 800 g.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kalėdų vainikas „Miško pasaka” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

Kiekis
Išparduota

Kalėdų vainikas „Miško pasaka” – tai vienas iš didžiųjų žiemos švenčių simbolių. Laikantis tradicijų, kalėdiniams vainikams suteikiama apskritimo forma. Tai amžinai negęstančios Saulės simbolis. Apskritimas yra ir vienybės, tobulumo bei atgimimo simbolis.

Šio laikotarpio vainikai pinami iš visžalių augalų, tokių kaip kėnis, eglė, pušis, tuja ir kt., šakelių.

Kuo ypatingas kėnis? Jo spygliukai daug švelnesni, todėl mažieji galės drąsiai liesti vainiką. Jis ištvermingai atlaikys ne tik šventinį laikotarpį, bet saugiai padėtas gali sulaukti ir kitų Kalėdų. 

Puošiami vainikai gamtos dovanotomis grožybėmis: riešutais, kankorėžiais, samanomis, raudonomis sedulos ar liaunomis beržo šakelėmis ir kt. 

Vainiko viduje galėsite įstatyti žvakides su žvakėmis, arba apačioje padėję lygų, kietą pagrindą (pvz., padėkliuką) ant jo sustatysite žvakes. Padėklas reikalingas tam, kad varvantis vaškas nesugadintų staltiesės. Žvakes rinkitės aukštesnes, kad liepsna nesiektų džiovintų kankorėžių ir kitų degių vainiko dalių. Nepalikite degančių žvakių ilgam be priežiūros.

Kiekvienas iš mūsų artėjant gražiausioms metų šventėms skubame suteikti savo namams daugiau grožio ir jaukumo. Norisi puoselėti tradicijas, tik dažniausiai nėra laiko ar noro pinti vainikus ir gaminti kitas grožybes. Šiais laikais tai nebe problema – rankų darbo mišku kvepiantis Kalėdų vainikas „Miško pasaka” jau po kelių dienų gali išdidžiai puikuotis ant jūsų šventinio stalo. Norėtumėte?

Pasidovanokite sau ar brangiems žmonėms šį rankų darbo vainiką, o mes jį supakuosime į kartono dėžę su kvepiančiu šieno paklotu ir išsiųsime nurodytu adresu.

Jokio vargo ir kaip namuose gamintas. 

Natūralus ir stilingas.

Tikras kalėdinis stalo ar interjero akcentas.

Gera dovanos idėja, norintiems pradžiuginti brangius žmones dar prieš šventes.

Laukujų durų puošmena.

Bijote sugadinti duris ir nesugalvojate kaip saugiai pakabinti vainiką – kabinkite du vainikus. Jiems pakabinti reikės tik plataus, tvirto ir ilgo kaspino. Kaspinu suriškite abu vainikus, o surišę kaspiną permeskite per duris. Turėsite du vainikus: vieną išorinėje durų pusėje, kitą – vidinėje. Šis vainikų kabinimo būdas tinka bet kokio tipo durims.

SYVKA001