Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Kvepianti žvakė „Kalėdų šalis“
  • Išparduota

Kvepianti žvakė „Kalėdų šalis“

15,00 €
Su mokesčiais

Kvepianti žvakė „Kalėdų šalis“ pagaminta iš natūralaus, sertifikuoto sojų vaško, prisotinto kvapniaisiais natūraliais aliejais, atitinkančiais aukščiausius standartus ir reikalavimus. Jaukumu pulsuojantis kalėdinio aromato dvelksmas akimirksniu nuskraidins į stebuklingą Kalėdų šalį.

Viršutinės natos: apelsino žievelė

Vidurinės natos: obuolys, sotvaras, spanguolė

Pagrindinės natos: gvazdikėliai, muskato riešutas

Sudėtis: natūralus, sertifikuotas (be GMO) Eco-Soya® vaškas

Spalva: balta

Pakuotė: stiklinis indas

Talpa: 140 gr.

Degimo laikas: 35 val.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kvepianti žvakė „Kalėdų šalis“ itin populiari ir pageidaujama, simbolinė kalėdinė dovana, puikiai atspindinti šventės dvasią.

 

Kiekis

Išparduota

Rankų darbo kvepianti žvakė „Kalėdų šalis“ padės sukurti jaukią ir šiltą kalėdinę atmosferą. Be to, tai ir puiki kalėdinės aplinkos dekoravimo priemonė.

Kalėdinė žvakė – namų šilumai ir šventinei nuotaikai

Kalėdos daugeliui kvepia salstėjusiais eglutės sakais, pyragu ar bandelėmis su cinamonu, įvairiausių formų, imbieru ir gvazdikėliais dvelkiančiais sausainiais, energijos ir pozityvumo suteikiančiais mandarinais.

Kvepiančių žvakių teikiamas jaukumas kuria šią savitą kalėdinę nuotaiką ir leidžia pajausti tikrąją kalėdinę dvasią dar joms neatėjus. Todėl belaukiant šv. Kalėdų žvakėmis puošiami židiniai, palangės, laiptai, o švenčiant Kalėdas – šventinis stalas.

Žvakių skleidžiami kvapai pamažu sušildo žmogaus sielą ir emocinį pasaulį, nejučia kuria šventinę nuotaiką. Tai vyksta tyliai, subtiliai, net nepastebint, tik pajaučiant. 

Šv. Kalėdų stebuklu dvelkianti dovana

Eteriniais aliejais prisodrinta žvakė – populiari kalėdinė dovana ne tik Lietuvoje. Ypač tada, kai norisi artimam žmogui dovanoti šiek tiek šilumos ir jaukumo. Kalėdiniai aromatai yra mėgstami ir tinka daugeliui žmonių. O kai žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisodrintas pagal sveikatos standartus atitinkančius reikalavimus, nuogąstauti dėl to, kad kvapą skleidžiančios medžiagos pakenks, nereikia. Tad gūdų žiemos vakarą galima mėgautis šiluma, spindesiu ir kalėdinio stebuklo laukimu. 

Stikliniame inde esanti kvapioji žvakė, dvelkianti kalėdine nuotaika – kiekvienam, ieškančiam savitos namų dekoro detalės bei subtilios jos teikiamos šilumos.

: SYVBA003
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos