Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Žvakė namams „Čili ir apelsinas“
  • Išparduota

Žvakė namams „Čili ir apelsinas“

15,00 €
Su mokesčiais

Žvakė namams „Čili ir apelsinas“ – tai sojų vaško ir kvapniųjų aliejų sinergijos rezultatas.  Visi ingredientai yra natūralūs, jų sudėtyje nėra žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisotintas natūraliais kvapniaisiais aliejais, atitinkančiais aukščiausius standartus ir reikalavimus. Žvakės knatas taip pat natūralus, pagamintas iš natūralios medvilnės, popieriaus ir augalinio aliejaus, be švino ir cinko. Citrusinių vaisių ir čili pipirų derinys suteiks jums ir jūsų namams pozityvumo bei energijos.

Viršutinės natos: Apelsinas, bergmotė

Vidurinė natos: Mandarinas, čili pipiras

Pagrindinė natos: Muskusas

Sudėtis: natūralus, sertifikuotas (be GMO) Eco-Soya® vaškas

Spalva: balta

Pakuotė: stiklinis indas

Talpa: 140 gr.

Degimo laikas: 35 val.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Žvakė namams „Čili ir apelsinas“ – itin populiari ir pageidaujama, simbolinė dovana, pradžiuginsianti kiekvienų namų šeimininkus.

Kiekis

Išparduota

Žvakė namams „Čili ir apelsinas“ – namų šilumai bei jaukumui

Pragmatiškai mąstantis žmogus šyptelėjęs ištars, kad kvapioji žvakė mažai naudos duodantis daiktas, nes juk šilumos skleidžia visiškai mažai. Vis dėlto galima su šiuo požiūriu nesutikti. Mat žvakė namams reikalinga ne todėl, kad pakeistų namų šildymo sistemą, o todėl, kad jos teikiamas jaukumas kuria savitą namų dvasią, kuri pamažu sušildo žmogaus emocinį pasaulį. Tai vyksta tyliai, subtiliai, net nepastebint, tik pajaučiant. 

Kai žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisodrintas pagal sveikatos standartus atitinkančius reikalavimus, nuogąstauti dėl to, kad kvapą skleidžiančios medžiagos pakenks, nereikia. Belieka užsidegti kvapią žvakę ir mėgautis natūraliais citrusinių vaisių kvapais. Šis žvakės kvapas leidžia pasijausti esant žalioje ir kvapnioje citrusinių vaisių giraitėje. Tad net gūdų žiemos vakarą galima mėgautis vasariškais kvapais ir jų žadinamais saulėtų kraštų vaizdais. 

Gaiva dvelkianti dovana įvairiomis progomis

Eteriniais aliejais prisodrinta žvakė – populiari dovana Lietuvoje. Svarbu tai, kad ji tinka bet kuriai progai. Ypač tada, kai norisi artimam žmogui dovanoti šiek tiek jaukumo, šviesos ir svajingos nuotaikos. Cirusinių vaisių ir čili pipiriukų aromatas tiks žmonėms savo namuose kuriantiems gaivos ir pozityvumo atmosferą. Jei šis kvapas mėgstamas, tai drąsiai dovanokite žvakę „Čili ir apelsinas“ įkurtuvių, gimtadienio, vardadienio proga ar tiesiog norėdami padaryti malonią staigmeną.

Stikliniame inde esanti kvapioji žvakė, dvelkianti gaivumu – kiekvienam, ieškančiam savitos namų dekoro detalės bei subtilios jos teikiamos šilumos.

: SYVBA012
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos