Left Banner

Left Banner

Žvakė namams „Bergamotė“

Žvakė namams „Bergamotė“

15,00 €
Su mokesčiais

Žvakė namams „Bergamotė“ – tai sojų vaško ir kvapniųjų aliejų sinergijos rezultatas.  Visi ingredientai yra natūralūs, jų sudėtyje nėra žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisotintas natūraliais kvapniaisiais aliejais, atitinkančiais aukščiausius standartus ir reikalavimus. Žvakės knatas taip pat natūralus, pagamintas iš natūralios medvilnės, popieriaus ir augalinio aliejaus, be švino ir cinko. Bergamotė – citrusinės gaivos princesė. Jos aromatas suteiks jūsų namams šviežumo ir gyvybingumo.

Viršutinės natos: Bergamotė

Sudėtis: natūralus, sertifikuotas (be GMO) Eco-Soya® vaškas

Spalva: balta

Pakuotė: stiklinis indas

Talpa: 140 gr.

Degimo laikas: 35 val.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Žvakė namams „Bergamotė“ itin populiari ir pageidaujama, simbolinė dovana, pradžiuginsianti kiekvienų namų šeimininkus.

Kiekis

Stikliniame inde esanti, gaivumu dvelkianti žvakė namams „Bergamotė“ – kiekvienam, ieškančiam savitos namų dekoro detalės bei subtilios jos teikiamos šilumos.

Žvakė – namų šilumai bei jaukumui

Pragmatiškai mąstantis žmogus šyptelėjęs ištars, kad kvapioji žvakė mažai naudos duodantis daiktas, nes juk šilumos skleidžia visiškai mažai. Vis dėlto galima su šiuo požiūriu nesutikti. Mat žvakė namams reikalinga ne todėl, kad pakeistų namų šildymo sistemą, o todėl, kad jos teikiamas jaukumas kuria savitą namų dvasią, kuri pamažu sušildo žmogaus emocinį pasaulį. Tai vyksta tyliai, subtiliai, net nepastebint, tik pajaučiant. 

Kai žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisodrintas pagal sveikatos standartus atitinkančius reikalavimus, nuogąstauti dėl to, kad kvapą skleidžiančios medžiagos pakenks, nereikia. Belieka užsidegti kvapią žvakę ir mėgautis natūraliais bergamotės kvapais. Šis žvakės kvapas leidžia pasijausti esant žalioje ir kvapnioje citrusinių vaisių giraitėje. Tad net gūdų žiemos vakarą galima mėgautis vasariškais kvapais ir jų žadinamais saulėtų kraštų vaizdais. 

Gaivumu ir šviežumu dvelkianti dovana įvairiomis progomis

Eteriniais aliejais prisodrinta žvakė – populiari dovana Lietuvoje. Svarbu tai, kad ji tinka bet kuriai progai. Ypač tada, kai norisi artimam žmogui dovanoti šiek tiek jaukumo, šviesos ir svajingos nuotaikos. Bergamotės aromatas tiks žmonėms, mėgstantiems citrusinių vaisių kvapą ir savo namuose pasiilgusiems šviežumo ir gaivumo. Jei šis kvapas mėgstamas, tai drąsiai dovanokite žvakę „Bergamotė“ įkurtuvių, gimtadienio, vardadienio proga ar tiesiog norėdami padaryti malonią staigmeną.

: SYVBA010
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos