Left Banner

Left Banner

Namų žvakė „Avietynas“

Namų žvakė „Avietynas“

15,00 €
Su mokesčiais

Namų žvakė „Avietynas“ – tai sojų vaško ir kvapniųjų aliejų sinergijos rezultatas.  Visi ingredientai yra natūralūs, jų sudėtyje nėra žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisotintas natūraliais kvapniaisiais aliejais, atitinkančiais aukščiausius standartus ir reikalavimus. Žvakės knatas taip pat natūralus, pagamintas iš natūralios medvilnės, popieriaus ir augalinio aliejaus, be švino ir cinko. Nuostabus avietėmis, vanile ir muskusu dvelkiantis namų aromatas.

Viršutinės natos: Gervuogė, avietė

Vidurinės natos: Augalų žaluma

Pagrindinės natos: Muskusas, vanilė

Sudėtis: natūralus, sertifikuotas (be GMO) Eco-Soya® vaškas

Spalva: balta

Pakuotė: stiklinis indas

Talpa: 140 gr.

Degimo laikas: 35 val.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Namų žvakė „Avietynas“ itin populiari ir pageidaujama, simbolinė dovana, pradžiuginsianti kiekvienų namų šeimininkus.

Kiekis

Rankų darbo namų žvakė „Avietynas“ – namų šilumai ir jaukumui

Pragmatiškai mąstantis žmogus šyptelėjęs ištars, kad kvapioji žvakė mažai naudos duodantis daiktas, nes juk šilumos skleidžia visiškai mažai. Vis dėlto galima su šiuo požiūriu nesutikti. Mat žvakė namams reikalinga ne todėl, kad pakeistų namų šildymo sistemą, o todėl, kad jos teikiamas jaukumas kuria savitą namų dvasią, kuri pamažu sušildo žmogaus emocinį pasaulį. Tai vyksta tyliai, subtiliai, net nepastebint, tik pajaučiant. 

Kai žvakės pagrindą sudaro natūralus, sertifikuotas sojų vaškas, prisodrintas pagal sveikatos standartus atitinkančius reikalavimus, nuogąstauti dėl to, kad kvapą skleidžiančios medžiagos pakenks, nereikia. Belieka užsidegti kvapią žvakę ir mėgautis natūraliu aviečių kvapu. Šis žvakės kvapas leidžia pasijausti esant žaliame ir kvapniame avietyne Tad net gūdų žiemos vakarą galima mėgautis vasariškais kvapais ir jų žadinamais saulėtų dienų vaizdais. 

Aviečių aromatu dvelkianti dovana įvairiomis progomis

Eteriniais aliejais prisodrinta žvakė – populiari dovana Lietuvoje. Svarbu tai, kad ji tinka bet kuriai progai. Ypač tada, kai norisi artimam žmogui dovanoti šiek tiek jaukumo, šviesos ir svajingos nuotaikos. Jei šis kvapas mėgstamas, tai drąsiai dovanokite žvakę „Avietynas“ įkurtuvių, gimtadienio, vardadienio proga ar tiesiog norėdami padaryti malonią staigmeną.

Stikliniame inde esanti kvapioji žvakė, dvelkianti aviečių aromatu – kiekvienam, ieškančiam savitos namų dekoro detalės bei subtilios jos teikiamos šilumos.

: SYVBA006
Paskubėkite! Tik 5 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos