Left Banner

Left Banner

Dekoratyvinė pagalvėlė

Dekoratyvinė pagalvėlė

39,99 €
Su mokesčiais

Dekoratyvinė pagalvėlė – tai stambaus mezgimo, stačiakampė rankų darbo pagalvėlė, numegzta pirštais (be virbalų). Ji pagaminta iš 2,5 cm storio šviesiai pilkos spalvos medvilninių siūlų vamzdelių. Pagalvėlės mezgamos pagal užsakymus. 

Spalva: šviesiai pilka

Išmatavimai: 48 cm x 40 cm

Siūlų sudėtis: išorė 100% medvilnė, užpildas 100% poliesteris

Vidinė pagalvėlė: išorė 100% medvilnė, užpildas 100% poliesteris

Gamyba: 3-5 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, nuotraukose matoma dekoratyvinės pagalvėlės spalva gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios spalvos.

Kiekis

Dekoratyvinė pagalvėlė – puiki interjero detalė, leisianti pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Derinant prie jau esamų spalvų, pagalvėlės turėtų arba susilieti su jomis arba sudaryti kontrastą. 

Jeigu norisi greitų interjero pokyčių, pradėkite nuo pagalvėlių.

Kaip pačiam nusimegzti dekoratyvinę pagalvėlę?

Dekoratyvinė pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų. Stačiakampio formos pagalvėlei reikės 1 kg šviesiai pilkų medvilninių siūlų vamzdelių, kurių nusipirkti galite čia: https://bit.ly/3QwMdQj          

ir 42 x 30 cm dydžio baltos vidinės pagalvėlės. 

Prieš pradėdami megzti, siūlus išvyniokite iš ritinio. Siūlai vamzdeliai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 6 akių pynutės. Akies dydis apie 7 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite 9 eiles. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį ir užbaikite mezginį.

Kibkite į darbą ir susikurkite jaukias interjero puošmenas savomis rankomis. Beje, tai ir puiki rankų darbo dovana jums brangiai moteriai bet kuria progaǃ

: SYVPA004
Paskubėkite! Tik 3 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos