Left Banner

Left Banner

Rinkinys vyrui „Apelsinų šėlsmas“

Rinkinys vyrui „Apelsinų šėlsmas“

54,99 €
Su mokesčiais

Rinkinys vyrui „Apelsinų šėlsmas“ –  tai praktiška ir naudinga dovana vyrui, vertinančiam patogumą ir komfortą.

Rinkinį sudaro:

  • Rusvos šlepetės iš natūralios vilnos (dydis: 44-45).
  • Įkvepiantis MOOD kolekcijos namų kvapas ČILI APELSINAS. Pozityvi energija, 90 ml.
  • Aktyvumo ir žvalumo teikiantys MOOD kolekcijos kvapai automobiliui ar drabužinei ČILI APELSINAS.
  • Rusvos spalvos lino rankšluostis (sudėtis: 48% linas, 52% medvilnė; išmatavimai: 50 x 70 cm).
  • Rudo popieriaus dovanų dėžutė, perrišta alyvuogių spalvos ripsine juostele.

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikrosios dovanų spalvos gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukose.

Kiekis

Paskutinė prekė

Rinkinys vyrui „Apelsinų šėlsmas“ –  padės pasveikinti ir pradžiuginti jums brangų vyrą vos kelių mygtukų paspaudimu. Sugalvoti ką padovanoti vyrui dažnai tampa ne tokia paprasta užduotimi. Galvojant, renkant, derinant, pakuojant dovanas vyrams tenka gerokai pasukti galvą ir sugaišti nemažai laiko. Esame tam, kad jums padėtume juos nustebinti ir tuo pačiu sutaupyti laiko ir energijos. 

Stilingos vyriškos šlepetės 

Dovanų rinkinį patrauklų daro minkštos ir šiltos vyriškos šlepetės, kurios yra pagamintos iš unikalios bei kokybiškos merinosų avių vilnos. Dėl šios priežasties jos yra ne tik patogios, bet ir stilingos. O guma dengtas šlepečių padas neleidžia netikėtai paslysti. Tai stabilus ir patvarus apavas vyrui. 

Šlepečių priežiūra paprasta: laikas nuo laiko palikite jas vėdintis lauke pavėsyje, o ne skalbkite, lyginkite ar džiovinkite džiovyklėje.  Jei yra reikiamybė, galimas profesionalus sausas (P) arba ekologiškas (F) valymas.

Įkvepiantis MOOD kolekcijos namų kvapas ČILI APELSINAS

Į sąvoką „namų jaukumas“ įeina daug faktorių. Vienas iš svarbiausių – jų kvapas. Ir tai ne tik iš virtuvės sklindantis maisto kvapas. XXI amžiuje svarbu sukurti kvapą visiems namams ir jis turi būti subtilus bei savas. Namų kvapas ČILI APELSINAS namams suteikia įkvepiančią dvasią bei pozityvios energetikos. 

Šis pasiūlymas išskirtinis tuo, kad namų kvapą sudaro duetas –  stiklinis apvalus buteliukas su 90 ml aromatinio aliejaus bei juodos daugiapluoštės naujos technologijos lazdelės.

Kvapo kilmė – Prancūzija.

MOOD kolekcijos kvapai automobiliui ČILI APELSINAS

Pozityvumo ir energijos suteikiančio kvapo kortelė sukurta Lietuvoje ir pagaminta Italijoje. Savitai kvepianti kortelė suteikia malonų aromatą automobilio salonui, drabužinei ar kitai mėgstamai erdvei, kurioje dažnai praleidžiamas laikas. 

Kvapo natos: apelsinas, cinamonas, imbieras, verbena, raudonmedis, obuolys.

Kvapo garavimo trukmė – 45 dienos.

Rusvos spalvos lino rankšluostis 

Lino bei medvilnės derinys suteikia rankšluosčiui minkštumo bei švelnumo. Jį malonu naudoti vonioje, patogu pasiimti einant į baseiną ar kelionę. Rusvas rankšluostis puikiai dera su šlepetėmis. 

Sudėtis: 48% linas, 52% medvilnė.

Išmatavimai: 50 x 70 cm.

Maloni staigmena – žaismingas atvirukas 

Šventiškumo dovanai visada suteikia smulkmenos. Viena iš mieliausių – atvirukas, kurį galite išsirinkti čia: https://bit.ly/36cQ1D7

Tekstą su kreipiniu, sveikinimo žodžiais, pasirašančiųjų vardais ir data atsiųskite mums el. paštu info@syvas.lt. Jūsų pageidavimu, tekstą galime parinkti mes patys. Teksto parinkimo ir užrašymo paslauga nemokama. Tai mūsų dovana jums.

Visas rinkinys vyrui „Apelsinų šėlsmas“ supakuojamas į rudo popieriaus dovanų dėžutę su dekoratyvinio rudo popieriaus drožlėmis ir  perrišamas alyvuogių spalvos ripsine juostele.

: SYVDV002
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos