Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Rankų darbo atvirukas
  • Išparduota

Rankų darbo atvirukas

5,90 €
Su mokesčiais

Natūraliu gintaru puoštas rankų darbo atvirukas – džiugi paslaptis. Atrišus atlaso juostelę, atvirukas atsiverčia, o viduje – vieta tekstui ir dar viena – dovanėlei. Atviruke galima įrašyti pačius nuoširdžiausius žodžius ir sušildyti savo staigmena artimą žmogų.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Išmatavimai: 9,5 cm x 10,5 cm.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

Kiekis

Išparduota

Vienetinis rankų darbo atvirukas su gintariniu medžiu – nuoširdus dėmesys žmogui bet kurios šventės proga. 

Atvirukas – visada madinga dovanos dalelė

Nors dažnai teigiama, jog šiandien pats patogiausias būdas sveikinti – žinutės telefonu ar laiškai elektroniniu paštu, pasidalintas paveiksliukas su gražiais žodžiais socialiniuose tinkluose, visgi realus, rankose laikomas atvirukas savo svarbą išlaikė. Kad ir kaip skubėtume, visada malonu gauti realų atviruką, ypač, jei jis originalus ir žodžiai užrašyti iš širdies. 

Gintarinis pasaulio medis – jėgos ir tvirtybės simbolis

Gintaru puoštas atvirukas – subtiliai prabangi ir prasminga dovana. Juk gintarinis medis – archetipinis pasaulio medžio vaizdinys. Jis kalba apie pasaulio, o ir kiekvieno žmogaus atskirai praeitį, dabartį, ateitį. Tai pasaulio harmonijos ir žmogaus buvimo šioje visumoje simbolis. Šis gintarinis medis yra senas, tačiau labai originalus bei prasmingas vaizdas ant atviruko, kurio tikslas – netradiciškai pasveikinti artimą žmogų. 

Nors iš pirmo žvilgsnio šis atvirukas mažai kuo skiriasi nuo tradicinio, visgi jis turi ir modernių detalių. Viena iš jų – paslaptinga juostelė, kurią atrišantis žmogus patiria akimirką paslapties, savitai gali grįžti į smalsiąją vaikystę. Kita – slapta vieta dovanėlei. Be to, šiame atviruke nerasite specialiai užrašytų trafaretinių žodžių. Šilti, konkretūs ir konkrečiam žmogui skirti žodžiai užrašomi sava ranka. 

Atvirukas tinka tiek vyrui, tiek moteriai, tiek artimam žmogui, tiek kolegai ar viršininkui. Jis pradžiugins ir maloniai nuteiks ir 18 metų sukakties proga. 

: SYVA001
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos