Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Kalėdiniai vainikai

Aktyvūs filtrai

 • Advento vainikas

  32,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Advento vainikas pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, raudonais kaspinėliais ir raudonomis dirbtinėmis uogomis. Tai tikra šventinio laikotarpio puošmena. Juo galite puošti stalą ar bet kurį namų kampelį, suteikdami jam jaukumo ir šventiškumo. Žvakių laikikliai tvirtai įsmeigti į vainiką. Pridedamos 4 raudonos žvakės.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 1,2 kg.

  Žvakių degimo laikas: 11 h.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Advento vainikas pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais. Jeigu norėsis vainiką papuošti gausiau, žvakių laikiklius lengvai ištrauksite.

 • Kalėdinis vainikas „Laukimas”

  32,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdinis vainikas „Laukimas” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas cinamono lazdelėmis, anyžiais, lazdyno riešutais ir džiuto virvutės kaspinėliais. Tai tikra šventinio laikotarpio puošmena. Juo galite puošti stalą ar bet kurį namų kampelį, suteikdami jam jaukumo ir šventiškumo. Žvakių laikikliai tvirtai įsmeigti į vainiką. Pridedamos 4 baltos žvakės.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 1,2 kg.

  Žvakių degimo laikas: 15 h.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdinis vainikas „Laukimas” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais. Jeigu norėsis vainiką papuošti gausiau, žvakių laikiklius lengvai ištrauksite.

 • Kalėdų vainikas „Angelo sparnai”

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdų vainikas „Angelo sparnai” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, liaunomis beržo šakelėmis, gilėmis, kvapniais anyžiais ir plaušiniais kaspinėliais, savo forma primenančiais angelo sparnus. Tai tikra šventinio laikotarpio interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdų vainikas „Angelo sparnai” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

 • Kalėdų vainikas

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdų vainikas, pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, lazdyno riešutais, raudonomis dirbtinėmis uogomis, graikinių riešutų lukštais, plaušiniais kaspinėliais – tikra interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdų vainikas pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

 • Kalėdų vainikas „Kava su cinamonu”

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdų vainikas „Kava su cinamonu” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, cinamono lazdelėmis, kavos pupelėmis ir kuklučiais džiuto virvutės kaspinėliais. Tai tikra šventinio laikotarpio interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdų vainikas „Kava su cinamonu” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

 • Kalėdinis vainikas „Apelsinų...

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdinis vainikas „Apelsinų kvapas” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas džiovintomis apelsinų riekelėmis, kvapniais anyžiais, graikinių riešutų lukštais ir kuklučiais džiuto virvutės kaspinėliais. Tai tikra šventinio laikotarpio interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdinis vainikas „Apelsinų kvapas” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

 • Vainikas „Švenčių belaukiant”

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo vainikas „Švenčių belaukiant” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, raudonais kaspinėliais, raudonomis dirbtinėmis uogomis – tikra interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Vainikas „Švenčių belaukiant” Vainikas „Švenčių belaukiant” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.

 • Kalėdų vainikas „Miško pasaka”

  24,50 €

  Natūralus, kvapnus, rankų darbo Kalėdų vainikas „Miško pasaka” pagamintas iš beveik spyglių nemetančio kėnio. Dekoruotas kankorėžiais, gilėmis, plaušiniais kaspinėliais – tikra interjero puošmena. Juo galite puošti stalą ar laukujes duris.

  Skersmuo: 30 cm.

  Svoris: 800 g.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 1 vnt.

  Kalėdų vainikas „Miško pasaka” pagamintas taip, kad jis tiktų ir Advento laikotarpiui, ir Kalėdoms. Advento vainiką puošia paprastumas. Pasibaigus Adventui – rimties ir laukimo laikotarpiui – tą patį vainiką galite papuošti blizgučiais, spindinčiais burbulais ar kitais žėrinčiais papuošimais.