Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Siūti aksesuarai plaukams

Aktyvūs filtrai

 • Geltonas lankelis ir segtukai...

  12,50 €

  Geltonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas geltona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti geltona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 3 vnt. 

 • Raudonas lankelis ir segtukai...

  12,50 €

  Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas raudona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti raudona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 3 vnt. 

 • Žalias lankelis ir segtukai...

  12,50 €

  Žalias lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas žalia grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

  Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti žalia grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 3 vnt. 

 • Gumytės su kaspinėliu „Trispalvė”

  5,00 €

  Gumytės su kaspinėliu „Trispalvė” – iš tradicinės tautinės juostos kruopščiai pagaminti rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 8 cm x 6 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Sudėtis: tradicinė tautinė juosta, grosgrain juostelė, juodos plaukų gumytės.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 2 vnt. 

 • Gumytės su kaspinėliu...

  5,50 €

  Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” L – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms storais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, juodos plaukų gumytės.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 2 vnt. 

 • Gumytės su kaspinėliu...

  5,50 €

  Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms plonais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

  Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, geltonos spalvos plaukų gumytės.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pagaminta: Lietuvoje.

  Pakuotėje: 2 vnt. 

 • Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen“

  12,99 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen” – rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir kokybiškai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtukų išmatavimai:

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  6 сm x 2,5 cm.

  6 сm x 2,5 cm.

  Segtukų sudėtis: 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti vienspalviais rožiniais kaspinėliais, slinkimą stabdanti medžiaga; 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti dvilapiais kaspinėliais su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumytės skersmuo: 3 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, rožinės plaukų gumytės.

  Pakuotėje 6 vnt.

 • Plaukų aksesuarų rinkinys...

  9,99 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Žvaigždė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Žvaigždė” išmatavimai: 5,5 cm x 4 cm.

  Šešialapio kaspinėlio skersmuo: 7 cm.

  Segtukų sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas šešialapiu kaspinėliu su akso spalvos žvaigždute centre, slinkimą stabdanti medžiaga; 

  1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas aukso spalvos žvaigžde, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumytės skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su aukso spalvos juostele centre, smėlio spalvos plaukų gumytės.

  Pakuotėje 4 vnt.

 • Plaukų aksesuarų rinkinys...

  11,00 €

  Plaukų aksesuarų rinkinys „Rožinė LOL lėlė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Rožinė LOL lėlė” išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas rožine grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Garbanėlių ilgis: 9 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš rožinės grosgrain juostelės su žydra juostele centre, žydros garbanėlės, rožinės spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

 • Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  8,00 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Raudona LOL lėlė“– rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir ryškumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Raudona LOL lėlė“ – išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas raudona grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su sidabro spalvos rutuliukais, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: šešių lapelių kaspinėliai iš raudonos grosgrain juostelės, juodos spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

 • Plaukų segtukų rinkinys „Gelsva...

  9,00 €

  Plaukų segtukų rinkinys „Gelsva LOL lėlė“ – tai labai puošnus, rankų darbo plaukų segtukų rinkinys mergaitėms. Segtukai pagaminti iš patvarios ripso juostelės, papuošti tiulio audiniu ir personažu. Tai išskirtinumo ir žaismingumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko „Gelsva LOL lėlė“ išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

  Segtuko išmatavimai: 

  Skersmuo: 6 cm.

  Storis: 2 cm.

  Segtukų sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas gelsva grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga; 

  1 metalinis segtukas, apklijuotas gelsva grosgrain juostele, papuoštas daugiasluoksniu tiulio audiniu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga. 

  Pakuotėje 2 vnt.

 • Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  9,00 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Raudonos garbanėlės“ – tai žvilgsnį traukiantis rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys, pagamintas iš aukso spalvos ornamentais dekoruotos grosgrain juostelės. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtuko išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

  Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas raudona grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu, slinkimą stabdanti medžiaga.

  Kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Garbanėlių ilgis: 9 cm.

  Gumyčių skersmuo: 5 cm.

  Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš raudonos grosgrain juostelės, raudonos garbanėlės, juodos spalvos gumytės.

  Pakuotėje 3 vnt.

 • Plaukų aksesuarai mergaitėms...

  12,99 €

  Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen” – kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir rūpestingai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

  Segtukų išmatavimai: 

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  Segtukas „Snaigė“:         4,5 сm x 4 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis:  7 сm x 7 cm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 6 vnt.

 • Plaukų aksesuarai vaikams „Maša“

  14,99 €

  Plaukų aksesuarai vaikams „Maša” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas labai atsakingai ir kruopščiai. Šie plaukų aksesuarai yra tinkami tiek teminėms šventėms, tiek ir kasdieniam naudojimui. Jie suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

  Segtukų išmatavimai: 

  Segtukas „Maša“: 7 сm x 6 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis su tiuliu: 7 сm x 6 cm.

  Segtukas iš tiulio su personažu: 

  Skersmuo: 6 сm.

  Storis: 2 сm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 5 vnt.

 • Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai“

  15,99 €

  Plaukų aksesuarai vaikams „Troliai” – tai žaismingų ir kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir skrupulingai. Ši dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui, suteiks jūsų atžalai daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

  Segtukų išmatavimai: 

  5 cm x 1 cm.

  5 cm x 1 cm.

  Segtukas „Žvaigždė“      5,5 сm x 4 cm.

  Šešių lapelių kaspinėlis: 7,5 сm x 7 cm.

  Segtukas iš tiulio: 

  Skersmuo: 6,5 сm.

  Storis: 2 сm.

  Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 8 cm x 5 cm.

  Gumyčių skersmuo: 3 cm.

  Pakuotėje 7 vnt.