Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Medinės mentelės

Aktyvūs filtrai

 • Medinė mentelė „Raudonmedžio...

  15,99 €

  Medinė mentelė „Raudonmedžio kubas 3D" - tai stilingas, išskirtinio trimačio dizaino, rankų darbo virtuvės reikmuo, pagamintas iš prabangios raudonmedžio medienos. Rankenėlė papuošta trimačio vaizdo ornamentu iš smulkių ąžuolo, klevo ir raudonmedžio detalių. Toks vaizdas išgaunamas skirtingų medienos atspalvių pagalba. Ši mentelė ne tik miela akiai ir maloni liesti. Ji gali tapti puikia jūsų pagalbininke šeimininkaujant ir gaminant maistą.

  Išmatavimai: 22 cm x 6 cm.

  Mediena: raudonmedis, ąžuolas, klevas.

  Pakuotėje 1 vnt.

 • Medinė mentelė „Klevo kubas 3D"

  15,99 €

  Medinė mentelė „Klevo kubas 3D" - tai stilingas, išskirtinio trimačio dizaino, rankų darbo virtuvės reikmuo, pagamintas iš tvirtos klevo medienos. Rankenėlė papuošta trimačio vaizdo ornamentu iš smulkių ąžuolo, raudonmedžio ir klevo detalių. Toks vaizdas išgaunamas skirtingų medienos atspalvių pagalba. Ši mentelė ne tik miela akiai ir maloni liesti. Ji gali tapti puikia jūsų pagalbininke šeimininkaujant ir gaminant maistą.

  Išmatavimai: 22 cm x 6 cm.

  Mediena: klevas, raudonmedis, ąžuolas.

  Pakuotėje 1 vnt.

 • Medinė mentelė „Ąžuolo kubas 3D"

  15,99 €

  Medinė mentelė „Ąžuolo kubas 3D" - tai stilingas, išskirtinio trimačio dizaino, rankų darbo virtuvės reikmuo, pagamintas iš ąžuolo medienos. Rankenėlė papuošta trimačio vaizdo ornamentu iš smulkių ąžuolo, raudonmedžio ir klevo detalių. Toks vaizdas išgaunamas skirtingų medienos atspalvių pagalba. Ši mentelė ne tik miela akiai ir maloni liesti. Ji gali tapti puikia jūsų pagalbininke šeimininkaujant ir gaminant maistą.

  Išmatavimai: 22 cm x 6 cm.

  Mediena: ąžuolas, klevas, raudonmedis.

  Pakuotėje 1 vnt.